O nás

V hlavní roli: Úžasné boty pro úžasné nohy

Náš cíl je jediný: Chceme se do budoucna stát ikonou obuvi. Naše boty jsou moderní, stylové a neokoukané.

  • přes 5 000 trendy bot
  • tisíce spokojených zákaznic
  • 3 roky na českém trhu
  • slevy až 40 %

Hledali jsme luxusní boty za pár korun

Když jsme se před pár lety rozhodli prodávat boty pro české ženy, tak jsme netušili, že jednou opustíme naše zaměstnání a budeme se botám věnovat naplno. Prodávat poctivé boty byl prostě náš sen. Dnes jsou našimi zákazníky tisíce zákaznic v celé České republice. Naše podnikání jsme rozjeli na zelené louce a balíky jsme posílali z domova.

Měli jsme ale hned z počátku šťastnou ruku na výběr dodavatele a najednou se objednávky začaly hrnout. Zákaznice nás začaly doporučovat a museli jsme objednávat více a více.

Chtěli jsme ale více. Ne pouze kopírovat módní trendy. Šli jsme vlastní cestou a chtěli jsme být originální. Naše podnikání nás začalo živit a počet zákazniků narůstal geometrickou řadou. Najali jsme tedy další zaměstnance. Podnikáme pouze online.

Boty pro každou příležitost

Botino.cz prodává moderní dámskou obuv. Naše značky jsou neokoukané. Dodáváme je nejen koncovým zákazníkům, ale obracejí se na nás i agentury s hosteskami. Naše portfolio čítá přes 160 značek. A jaké jsou ty nejvýznamnější?

Určitě se podívejte na Vices, Sergio Todzi, Balada, David Jones, Koi a Belle Women. Máme boty pro všechny příležitosti - baleríny, kotníčkové boty, kozačky, lodičky, mokasíny, polobotky, tenisky i trekingovou obuv.

Co vám řeknou naše zákaznice o našich botách? Naše boty jim sednou a hlavně - jsou skladem. Líbí se jim, že boty jsou na webu dobře vyfocené ze všech stran. Prodáváme boty, které jsou pro ženy, které mají rády styl a eleganci. Seženete u nás nejen dámskou, ale i pánskou a dětskou obuv a kabelky. Naše zákazníky rozmazlujeme a připravujeme pro ně slevové akce. Boty si můžete snadno navolit v inteligentním filtru, který vás provede nákupem bot. Náš servis se vyznačuje prozákaznickým přístupem. U nás není nic problém. Boty vám vyměníme nebo vrátíme peníze, pokud nejste spokojeni na 110 %.

10 důvodů, proč nakoupit boty u nás

Zpět do obchodu