Vážení zákazníci, z důvodů vládních opatření jsme nuceni pozastavit zasílání objednávek ZÁSILKOVNOU. Dalším opatřením je pozastavení dobírek. Doporučujeme využívat služeb společnosti Česká pošta, DPD a nebo Nejvýhodnější doručení. Minimalizujete tak kontakt s lidmi. Po zklidnění aktuální situace bude přeprava pomocí Zásilkovny a dobírka opět umožněna. Děkujeme za pochopení.

Jak vybrat správný rozměr?

Dobře víme, jak je těžké určit správnou velikost bot, při nakupování přes internet. Proto u všech velikostí uvádíme přibližnou délku stélky. Délka a velikost jsou vždy uvedeny přehledně v tabulce, na detailu každého produktu.

Délka stélky = délka nohy, na kterou má obuv sedět. Celková stélka může být delší cca o 0,2 - 1,0 cm, a to v závislosti na špičce boty.

Při výběru velikosti zvažte také šířku chodidla. Užší chodidlo se bude více pohybovat vpřed (stélka cca + 0,2 cm), zatímco dámy s širším chodidlem si ke stélce připočtěte cca 1,0 cm.

Na obrázku níže je znázorněno, jak měříme naše boty:

A - výška boty bez podpatku
B
- výška podpatku spolu s možnou platformou (podrážkou)
C
- výška platformy (podrážkou)
D
- šířka boty x2

Délky jsou měřeny v centimetrech. Boty měříme při velikosti 36, pro ostatní velikosti přidejte 1-3 cm v délce a šířce boty.

vel_tabulka

A TADY JE JEDEN ZE ZPŮSOBŮ, JAK MĚŘIT DÉLKU VLASTNÍCH NOHOU:

Položte nohu na kus papíru a nakreslete dvě linky. Vzdálenost mezi těmito linkami je přibližná délka vašeho chodidla. Na základě tohoto jednoduchého měření si najdete správnou délku stélky.

stelka