Jak vybrat správný rozměr?

Dobře víme, jak je těžké určit správnou velikost bot, při nakupování přes internet. Proto u všech velikostí uvádíme přibližnou délku stélky. Délka a velikost jsou vždy uvedeny přehledně v tabulce, na detailu každého produktu.

Délka stélky = délka nohy, na kterou má obuv sedět. Celková stélka může být delší cca o 0,2 - 1,0 cm, a to v závislosti na špičce boty.

Při výběru velikosti zvažte také šířku chodidla. Užší chodidlo se bude více pohybovat vpřed (stélka cca + 0,2 cm), zatímco dámy s širším chodidlem si ke stélce připočtěte cca 1,0 cm.

Na obrázku níže je znázorněno, jak měříme naše boty:

A - výška boty bez podpatku
B
- výška podpatku spolu s možnou platformou (podrážkou)
C
- výška platformy (podrážkou)
D
- šířka boty x2

Délky jsou měřeny v centimetrech. Boty měříme při velikosti 36, pro ostatní velikosti přidejte 1-3 cm v délce a šířce boty.

vel_tabulka

A TADY JE JEDEN ZE ZPŮSOBŮ, JAK MĚŘIT DÉLKU VLASTNÍCH NOHOU:

Položte nohu na kus papíru a nakreslete dvě linky. Vzdálenost mezi těmito linkami je přibližná délka vašeho chodidla. Na základě tohoto jednoduchého měření si najdete správnou délku stélky.

stelka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení